doradca finansowy Radom Tomasz Ładak

Doradca kredytowy z 15-letnim doświadczeniem

doradca kredytowy Radom Tomasz Ładak

Ekspert finansowy Tomasz Ładak

Niezależny doradca kredytowy (ekspert finansowy) specjalizujący się w kredytach hipotecznych.

Od 2007 r. pomagam klientom w realizacji ich marzeń, zajmując się pozyskiwaniem dla nich środków na zakup lub budowę nieruchomości (kredyt hipoteczny), a także funduszy na rozwój i bieżącą działalność firm (kredyt firmowy) oraz  kredytu gotówkowego na dowolny cel.

Wieloletnie doświadczenie i wiedza zdobyta podczas pracy w największych firmach pośrednictwa finansowego w Polsce, dały mi możliwość zmierzenia się z niezliczoną ilością, często trudnych wyzwań.

Ponad 90% prowadzonych przeze mnie spraw zakończyła się sukcesem.

Jeśli nie będę mógł Ci pomóc, powiem Ci to na pierwszym spotkaniu.

Jak wygląda współpraca z doradcą kredytowym?

Pomagam w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej z kilkudziesięciu dostępnych w bankach działających na polskim rynku.

W swojej pracy skupiam się na realizacji celów swoich Klientów. Nie zapominam jednocześnie o minimalizacji całkowitego kosztu zaciąganego zobowiązania.

Za moje usługi nie płaci Klient, a bank. Moje wynagrodzenie nie jest doliczone, ani w żaden sposób „ukryte” w koszcie kredytu. Bankowi takie rozwiązanie również się opłaca, ponieważ nie musi zatrudniać dodatkowych pracowników, a koszt ponosi tylko wtedy, gdy Klient zdecyduje się na sfinalizowanie umowy.

Na spotkaniu chętnie porozmawiam z Tobą nie tylko o samej ofercie kredytu, ale także o aspektach technicznych jak np. kosztorys budowy, prawnych – związanych np. z umową przedwstępną i stanem prawnym nieruchomości, czy choćby o sprawach najmniej przyjemnych jak czynności urzędowe.

Jeśli nie znosisz biurokracji i papierologii, przygotuję całą niezbędną dokumentację, a Twoja rola ograniczy się tylko do jej sprawdzenia i podpisania.

Masz wybraną nieruchomość, ale masz obawy i chciałbyś ją zweryfikować z punktu widzenia formalno-prawnego? Oferuję Ci bezpłatną konsultację z rzeczoznawcą majątkowym.

Skip to content